четвъртък, 21 май 2015 г.

Децата на „Левски”-Ракитово завършиха на второ място

Детският отбор на „Левски” приключи на 2-ро място в крайното класиране на областното първенство-сезон 2014-2015г. за деца родени след 1 януари 2000г. Ракитовци победиха със 7:1 отбора на „Бенковски”-Пазарджик в последния си домакински мач за сезона. Играчите на треньорите Димчо Янушев и Михаил Попчев направиха красив мач с много голове. На почивката резултатът бе 2:0 отбелязани от Антон Летев и Иван Думков. През второто полувреме Евгени Фурнаджиев вкара  два гола, Иван Думков –един гол, Георги Чипилов-един гол и РайкоМишев-един гол. Гостите отбелязаха почетно попадение в края на мача.

Детският тим на „Левски”- Ракитово постигна в областното  първенството 17 победи, 3 равни мача и 2 загуби. Така имат в актива си 54 точки –с 8 по-малко от първенеца „Чепинец”Велинград. Голмайсторите на отбора обелязаха 77 гола в противниковите врати,а допуснаха 26 гола. Най-много голове реализира капитанът на отбора Евгени Фурнаджиев-45 гола, другите голмайстори са: Антон Летев, Георги Чипилов, Желязко Кънев, Костадин Фурнаджиев и Георги Димов.